Artykuły, porady, opinie

Czytaj

Organizacja wypraw wędkarskich do Norwegii

Czytaj

Nasze wyprawy wędkarskie

Czytaj

Organizacja własnych wypraw wędkarskich do Norwegii


W tym dziale prezentujemy czym kierujemy się organizując nasze wyprawy wędkarskie do Norwegii, w jaki sposób wybieramy łowiska, czym kierujemy się przy wyborze miejsc zakwaterowania, no i także czym pływamy.

DomekW zakresie turystyki wędkarskiej Norwegia jest krajem rozwiniętym, dysponującym szeroką bazą ośrodków wędkarskich,

oferujących stosunkowo wysoki standard, począwszy od warunków zakwaterowania, łodzi wędkarskich, czy opieki gospodarza ośrodka już na miejscu.

Będąc zapalonymi wędkarzami morskimi staramy się minimalizować koszty naszych wypraw wędkarskich do Norwegii, organizujemy je bezwzględnie sami, od początku do końca.  Nie jest to wcale trudne,  a może okazać się  znacznie tańsze. 

Wyjazd na fjordy powinien odbywać się w grupach nie Właścicielmniejszych niż 3 osoby. Przemawiają za tym przede wszystkim względy ekonomiczne, w tym koszty związane z wynajęciem domku w ośrodku wędkarskim, łodzi wędkarskich i kosztów związanych z ich eksploatacją (koszty paliwa), a także kosztów paliwa do samochodu i przeprawy promowej, jeśli zdecydujemy się na ten rodzaj transportu. Przy wyprawie liczącej trzy i więcej osób, będzie to najtańsze rozwiązanie, nawet jeśli zamierzamy jechać wysoko na północ.  

W dziale przedstawiamy wszystko to co najważniejsze aby nasza przygoda z norweskimi fjordami  była bezpieczna i udana.