O nas


Zespół Norwegia na Ryby – czyli zgrana ekipa zapalonych wędkarzy morskich. Od lat poświęcamy się naszej pasji i wspólnym wyprawom wędkarskim do Norwegii. Skład naszego stałego zespołu:

Paweł „Pablos”
(Pruszcz Gdański)

Jeden z szyprów na naszych wyprawach. Przedstawiciel własnego biznesu. Nadaje kierunek naszym corocznym norweskim wyprawom, odpowiedzialny za negocjacje i kontakty na obczyźnie. Oprócz wędkarstwa morskiego i spinningowego interesuje się historią i sportem. Zawsze otwarty i chętny do pomocy.

Paweł „Karpik”
(Gdańsk)

Na co dzień elektryk odpowiedzialny za utrzymanie dużej floty pojazdów. Wędkarz profesjonalista. Ogromne doświadczenie w wędkarstwie morskim, zdobyte głównie na wodach morza bałtyckiego, wędkarstwie spławikowym, oraz wędkarstwie podlodowym. Uczestnik i zdobywca wielu nagród na zawodach wędkarskich. Zawsze służy radą i pomocą. Na wyprawach odpowiedzialny za zaopatrzenie i transport.

Tomek – „Tomuś”
(Gdańsk)

Na co dzień przedstawiciel własnego biznesu. Zapalony wędkarz, profesjonalista, jeden z szyprów na naszych wyprawach. Posiada ogromne, wieloletnie doświadczenie w zakresie wędkarstwa morskiego zdobyte na wodach morza bałtyckiego i norweskiego. Uczestnik i zdobywca wielu nagród na zawodach wędkarskich. Dusza towarzystwa. Na wyprawach odpowiedzialny za transport i nawigację.

Mariusz „Malutki”
(Gdynia)

Jeden z szyprów na naszych wyprawach. Posiada ogromne doświadczenie w wędkarstwie morskim poparte wieloletnim doświadczeniem zdobytym na kilkunastu norweskich wyprawach. Wędkarz profesjonalista. Uczestnik i zdobywca wielu nagród na zawodach wędkarskich. Oprócz wędkarstwa interesuje się numizmatyką i historią. Twórca popularnego historycznego portalu internetowego – ocalić od zapomnienia. Moderator naszej strony internetowej. Oaza spokoju. Na wyprawach odpowiedzialny za finanse.

Jarek „Żywiciel”
(Gdańsk)

Na co dzień kierowca ogromnych samochodów. Szef zaopatrzenia i kuchni na naszych wyprawach. Otwarty, pracowity, z ogromnym poczuciem humoru. Wędkarz morski, spławikowy. Bez niego nikt nie wyobraża sobie żadnej wyprawy. Poza wędkarstwem interesuje się sportem i kuchnią.

Leszek „Lechu”
(Gdańsk)

Na co dzień pełni ważną funkcję w zakładach energetycznych. Wędkarz profesjonalista. Posiada ogromne doświadczenie w wędkarstwie spławikowym. Uczestnik i zdobywca wielu nagród na zawodach wędkarskich. Zawsze perfekcyjnie przygotowany do wypraw – perfekcjonista. Na wyprawach odpowiedzialny za zaopatrzenie.

Janek
(Tczew)

Opis wkrótce

Krzyś
(Warszawa)

Opis wkrótce

Mirek
(Tczew)

Opis wkrótce

Piortuś "Budda"”
(Gdynia)

Opis wkrótce.